Маленькі кроки до великої енергонезалежності: вихованці "Центру розвитку дитини" долучилися до Днів Сталої Енергії!
12 червня, 2026 в 7:38,
Немає коментарів
Навіть найменші славутичани знають: енергонезалежність починається з кожного з нас! Наш заклад дошкільної освіти активно долучився до масштабної події #ДніСталоїЕнергіїСлавутич2026.Цьогоріч ми працюємо під гаслом: «Доступна енергія для славутичан: партнерство задля сталості, безпеки та рівного доступу». Протягом тематичних днів наші малюки перетворилися на справжніх екодослідників! Через захопливі ігри, квести, веселі експерименти із сонцем і вітром та творчість із вторинної сировини діти вчилися берегти ресурси рідного міста. Вони «полювали» за зайвим світлом, створювали плакати-пам'ятки для батьків та дізнавалися, як зелений транспорт і альтернативна енергія рятують планету. Ми виховуємо покоління, яке змалечку розуміє цінність кожного кіловата та дбає про довкілля! Щиро дякуємо за підтримку та вектор розвитку нашим партнерам: @Covenant of Mayors - East, @Association Energy Efficient Cities of Ukraine та @Славутицька міська рада. Разом ми будуємо безпечне та стале майбутнє! Фото
https://www.facebook.com/reel/1550472369998239